גני אירועים

כאשר כל חתונה אואירוע משמח אחר הופך להפקה בפני עצמה ובעלי אירוע מנסים להפוך אותו לייחודי ומהנה במיוחד עבור אורחיו איון ספק זדבר זה ישפיע על אופן קבלת ההחלטה לגבי בחירת המיקום בו הוא ייערך.

אפילו בעלי אירוע שנחשב למצומצם יותר מחתונה כמו בר מצווה או חינה למשל מצפים שהאירוע שלהם לא יהיה דומה לאף אירוע ולכן רואים כיום יותר הוספת אטרקציות ייחודיות כדי להפוך את האירועים

אפילו הפשוטים ביותר לאירועים יוקרתיים ומיוחדים יותר. 

ולכו בעידן כזה בו כולנו רוצים להפתיע באירוע מיוחד אין ספק שגולת הכותרת של האירוע ומה שישפיע על איכותו היא היכן עורכים אותו.

בדרך כלל מרבית האירועים נערכים  באולמות או גני אירועים כאשר אלו האחרונים זוכים לאחרונה לעדנה מחודשת וקיימת מגמה ברורה מאוד של לקוחות שנוטים יותר לכיוון בחירת גני אירועים על פני אולמות אירועים ומדוע?

אם בעבר היו גני אירועים מבוקשים יותר בעיקר בעונת הקיץ הרישכיום גם אירועים בעונת החורף נערכים שם מאחר והם מכילים מתחם המשלב אירוח פנים בחלל מוגן מפני שינויי מזג האוויר,

 כאשר התפאורה והעיצוב של המקום הוא הטבע במלוא הדרו ממנו נהנים בדרך כלל בעונות הנוחות לקבלת פנים באירוע.

גני אירועים הם לרוב מקומות רחבי ידיים ומתאימים לאירועים עם מספר מוזמנים גדול אך גם אירועים מצומצמים נערכים שם על הצד הטוב ביותר.

תפאורת גני אירועים

 היא לרוב טבעית כמו מדשאות ופינות טבע מרהיבות הכוללות  מפלי מים, ערוגות פרחים, דגים בבריכות, מזרקות  מים ועוד. 

הריהוט בגני אירועים שונה מזה של אולמות אירועים ומתאים לאופי המקום שם תוכלו למצוא פינות ישיבה  הכוללות פוטונים, כסאות בר, שולחנות נמוכים, נדנדות, שמשיות ועוד.

יחד עם זאת אל מול הטבע מתווספים אלמנטים עיצוביים מודרניים כמו תאורה מיוחדת על פינות הטבע, פרחים מלאכותיים, עמודים מעוצבים וכו' שעושים את המראה של גן האירועים לייחודי הרבה יותר. 

כמובן שתמונות הצילום תצאנה מיוחדות יותר למראה תפאורה שכזאת מה שעוד מהווה יתרון עבור גני האירועים.

בחירת גני אירועים

בבחירתכם גני אירועים התייחסו ליתרונות שהמקום מציע, בחנו האם מיקומו  מספיק מרכזי ונגיש עבור מרבית האורחים, חניון צמוד ודרכי גישה נוחות למקום הם גם יתרון מובהק.

בררו לגבי גני אירועים מומלצים אצל חברים ובני משפחה שיכולים לסייע בכך מפני שמקומות מומלצים בכל פה טובות יותר מכל הוכחה אחרת.

דברים נוספים שכדאי לבדוק:רחבת הריקודים  מרוצפת או חלק מהדשא, קרבה לשולחנות האורחים וההפרדה אם מדובר באירועים של המגזר הדתי. 

 כדי שתוכלו להשיג עסקה כוללת במחיר משתלם בדקו האם יש אנשי מקצוע נוספים שעובדים עם גני אירועים.


סגור נגן