תקליטנים לאירועים עסקיים

חשיבות התקליטן באירועים פרטיים כמו חתונות ושלל שמחות אחרות היא גדולה לאין שיעור.

התקליטן לא רק מכתיב את הקצב של האירוע על ידי מוסיקה טובה אלא אחראי על מצב רוחם של מאות המוזמנים ועל העובדה שיקחו או לא יקחו חלק פעיל במהלך השמחה.

רבים נוטים להפחית מחשיבותו של התקליטן ומסתפקים באיש מקצוע לא כל כך מיומן ואז לרוב מצטערים על כך שהאירוע לא היה כל כך "שמח".

אם כך, לאור ההבנה בחשיבות התקליטן באירועים פרטיים אנו נדבר על אירועים עסקיים בהם נוכחות תקליטן היא כמעט בגדר חובה, כאשר המילה כמעט מתייחסת לאופי האירוע עצמו.

אירועים עסקיים רבים הם הזדמנות טובה למנף את העסקים וליצור קשרי לקוחות חדשים, מעבר למטרה המרכזית של האירוע שיכולה להיות הדרכה, כנס השקת מוצר וכו'

אירוע עסקי מתקיים בדרך כלל בגני אירועים או באולם אירועים אם מדובר על מפגש רשמי לכמות גדולה של מוזמנים או באתרים חיצוניים שלא תחת קורת גג מקורה.

כך או כך, אירוע עסקי לא כולל בתוכו רק הרצאות בהן נדרשת רק מערכת הגברה. אלא מעבר לכך, אירוע עסקי בדרך כלל מלווה בהנחייה של  האירוע ובהשמעת מוסיקה או קטעי תוכן מוסיקליים אחרים.

לכן, כאשר חושבים על אירוע עסקי יש לחת בחשבון את הצד של ההפקה המוסיקלית שלו ולדאוג לכך שאחד או שני אנשי מקצוע בתחומם יהיו אחראיים על כך משתי סיבות:

ראשית, היות ולאירוע עסקי חייבת להיות תדמית רצינית ואחראית יש לדאוג לכל האלמנטים של האירוע שיהיו על הצד הטוב ביותר. אירוע ללא הנחייה או מוסיקה כלשהי משדר תחושה של אירוע מאולתר ולא מושקע כפי שהיינו רוצים שיחשבו עליו.  אולם אירועים  | אירועים עסקיים מקום מדהים לאירועים עסקיים

שנית, אירוע ללא הנחייה או מישהו העומד בראשה מבחינה טכנית, מעבר לתחושת החוסר רצינות, הוא ארוע די משעמם מפני שבדרך כלל הוא חסר תוכן מבדר ומכיל בתוכו רק תכנים שיווקים נטו ולכן חשוב מאוד לקחת בחשבון תקליטנים לאירועים עסקיים ולא רק לאירועים פרטיים מהסיבות הנ"ל. 


סגור נגן