התפתחות המדיה גרמה לחיינו להיות קלים ונגישים יותר, אך היכן עובר הגבול ? יש שיאמרו כי הוא נחצה מזמן היות שאנשים יותר מתכתבים ופחות מתראים ומתקשרים פנים מול פנים , אך יש שיאמרו כי קל יותר לתקשר באופן מהיר שאינו מצריך מפגש אישי. הזמנות לחתונה בשנים האחרונות חולקו מתוך מנהג באופן ישיר לכלל האורחים, אך בתקופה האחרונה יש הבוחרים לשלוח את ההזמנה דרך המייל . כל היתרונות בבחירת דרך זאת מובאים לפניכם...

זמן

הזמן שלנו יקר ! בשליחת ההזמנה במייל אנחנו חוסכים את זמן ההגעה לבתי האורחים הנמצאים ודאי במקום מרוחק אחד מהשני.

חסכון בדלק

המייל מאפשר לנו להגיע באופן ישיר לכל אורח ולחסוך אף את ההגעה ברכב. משמעות הדבר היא חסכון בדלק !

אישור מיידי

עם שליחת הזמנות לחתונה במייל, ניתן לבקש ולקבל אישור הגעה באופן מיידי לחתונה. כך האורחים שלא מתכוונים להגיע יוכלו להמנע אף מאי הנעימות המתקבלת פנים מול פנים עם דחיית הזמנתכם.

קל יותר לאורחיכם לדחות אישור הגעה כשאינם מתבוננים בעיניכם. המסך מסתיר מה שרוצים...

כך תהיו בטוחים כי מי שאישר הגעה במייל, מתכוון גם להגיע לחתונת השנה !

מי צריך בית דפוס ?

תוכלו לעצב הזמנה יפה בעצמכם, לשלוח כקובץ תמונה ולהרשים את האורחים גם ללא השקעת כסף וזמן בהליכה לבית הדפוס ובתשלום עבור ביצוע ההזמנה.

הפרטים הקטנים הנלווים פחות חשובים

עם שליחת הזמנות לחתונה במייל תוכלו לחסוך מחשבה מיותרת אודות סוג הנייר, בחירת בית דפוס וגודל ההזמנה. הראש שלכם בין כה טרוד בכל כך הרבה הכנות נוספות הקשורות לתכנון חתונתכם, אין טעם להעמיס דברים הניתנים לפתרון אחר.

לסיכום: הדור של פעם שאולי אינו מעורה במדיה החדישה יכול להוות בעיה בבחירת משלוח הזמנות לחתונה במייל, אולם האורחים הצעירים יותר, אשר נולדו וגדלו לתוך עולם המדיה, יסתפקו  בהזמנה שתשוגר למייל האישי שלכם. הפעילו את שיקול הדעת לגבי רוב אוכלוסיית האורחים, ועם המיעוט תמצאו פתרונות אחרים. הזמנות חתונה במייל – יתרונותיהן עולים על חסרונותיהן. נצלו את המדיה בתבונה.


סגור נגן