מסיבות הרווקים תופסות תאוצה בישראל והופכות לנוהג בקרב כל הצעירים המעוניינים להפתיע את החבר העומד להתחתן. מסיבות הרווקים ידועות כפרועות והצעירים נוהגים לעיתים לפרוק כל עול ולערוך מסיבה רועשת עם תקליטן ומוסיקה עד לשעות הלילה הבוקר, בר אלכוהולי, אוכל ואטרקציות שונות ומשונות. יש צעירים אשר עורכים את מסיבות הרווקים בצימר רחוק מעיני החברות בעוד אחרים, לרוב בגלל שיקולי תקציב או מטעמי נוחות, בוחרים לקיים אירועים בבית או בחצר.

הפקה מקצועית

כאשר עורכים אירועים כמו מסיבות רווקים יש להחליט האם מפיקים את המסיבה לבד או שפונים לחברת הפקות המתמחה בכך. חברת הפקות מציעה הפקות גרנדיוזיות ומשובחות והן מספקות אנשי מקצוע כמו תקליטן, קייטרינג ובר אלכוהולי ובהתאם לדרישה הן יכולות לספק אטרקציות שונות למסיבת הרווקים כמו מופע חשפניות, מופע ריקודים אירוטי ונערות ליווי. במידה והתקציב דוחק או שמדובר במסיבת רווקים רגועה ומצומצמת ניתן לקיים את האירוע בבית אך חשוב לפנות לחברת פינוי דירה מקצועית שתפנה את הסלון והמרפסת או החצר כדי להכין את המקום לכבוד המסיבה הפרועה.

תקליטן מקצועי

במסיבות רווקים אין להתפשר על תקליטן מקצועי ומנוסה שידאג להרים את המורל ולהקפיץ את החברים עם מוסיקה טובה ועכשווית. כדי לבחור תקליטן איכותי ומקצועי ניתן לבקש המלצות מחברים או מחברת ההפקה אך ניתן לחפש באתרים ופורטלים מקצועיים בתחום הפקת אירועים ומסיבות אחרי שמות של תקליטנים, לקרוא אודות כל תקליטן וליצור קשר עם מספק תקליטנים כדי להשוות מחירים, לברר זמינות ולוודא כי התקליטן מתאים לאופי המסיבה ולטעם המוסיקלי של המשתתפים במסיבת הרווקים. תקליטן מקצועי ילווה את האירוע מתחילתו ועד סופו וידאג למסיבה בלתי נשכחת עבור החברים הטובים החוגגים יחדיו. חשוב לברר עם תקליטן מהו הציוד ברשותו ולוודא כי יש מקום בדירה לכל הציוד. יש תקליטנים המציעים ציוד הגברה משובח וציוד תאורה נלווה להשלמת החוויה.

לעדכן את השכנים

לפני המסיבה בבית פרטי או דירת מגורים כדאי לעדכן את השכנים על המסיבה המתוכננת כדי למנוע אי נעימויות או הופעת המשטרה באמצע האירוע והשבתת השמחה. אחרי השעה 11 ניתן לבקש מהתקליטן להנמיך מעט את המוסיקה כדי לא להפריע את מנוחת השכנים.


סגור נגן