אירוע הוא ללא ספק דבר מלחיץ ובחירתם צלם מקצועי זה דבר מלחיץ עוד יותר מכוון שאי אפשר לדעת מה תהיה התוצאה הסופית, בניגוד לשאר הדברים אותם אנו מתכננים. צ'יק צ'ק צילום אירועים יעשה הכול על מנת שתמצאו מרוצים כמה שיותר מבחינת אלבום התמונות שנצלם עבורכם. להלן מאמר שמכיל 4 שאלות ותשובות בסיסיות על מנת שתדעו את הדברים הבסיסיים ביותר לגבי כל מה שחשוב לכם לדעת.


למה עלי לבחור צ'יק צ'ק צילום אירועים?

צ'יק צ'ק צילום אירועים מתמחה בבית צילום אירועים ומחזיקה צלמים ברמה גבוה שיספקו לכם תמונות איכותיות ביותר. אם ניסיון רב שנים של אירועים שונים צ'ק צ'ק יספקו לכם תמונות מקצועיות מרגעים קסומים במהלך האירוע. צ'יק צ'ק מחזיקה הצוות צלמים שמחזיקים בתעודות מקצוע ולא חובבנים. אנו מאמינים שאם הציוד נכון וצלם טוב שתבחרו ללא כל ספק אתם יכולים להישאר רגועים כשזה מגיע לאלבום התמונות שלכם מהאירוע.


מה המחיר של צילום אירועים?

המחיר של צילום אירועים משתנה מאירוע לאירוע. מה שמשנה את המחיר הוא איכות הצלם (האם הצלם מוכר, איכותי וטוב), הציוד שהצלם ובעלי האירוע בוחרים להשתמש, וכמובן תאריך האירוע (כאשר תאריך האירוע הוא בעונת הקיץ מחיר צילום האירוע יקר יותר מאשר צילום אירוע במהלך עונת החורף).


מדוע חשוב לחתום חוזה עם הצלם ומה צריך להיכלל בחוזה?

חשוב לחתום חוזה עם הצלם על מנת למנוע אי הבנות לגבי דברים לא מוסכמים. חוזה מאפשר את ההסכמה לגבי שני הצדדים לכן הוא חשוב כל כך. חשוב להכניס לחוזה דברים בסיסיים כגון מספר הצלמים, כמה מצלמות, כמה שעות יעבוד הצלם ועוד.


כמה זמן לפני החתונה מומלץ לסגור צלם?

התשובה היא כמה שיותר מהר. צלם טוב ומנוסה בדרך כלל עסוק מאוד ולוח הזמנים שלו צפוף מאוד, לכן כדאי מיד לאחר סגירת תאריך לאירוע יש לסגור על צלם מקצועי וטוב.

לסיכום, תהליך בחירת צלם צריך להתבצע כמו שצריך. אם צ'יק צ'ק צילום אירועים אנו מבטיחים לכם איכות תמונות ברמה הכי גבוה שיש.

סגור נגן