כאשר ניגשים לקנות מתנות יום הולדת לגבר נדמה שהמבחר מאוד מצומצם, אי אפשר לקנות להם מיני תמרוקים וגם מבגדים נדמה שהם לא כל כך מתלהבים. ובכל זאת ישנו מגוון רחב של תחביבים ומנהגים ודרכים לגרום להם לשמוח.

אלכוהול: גברים רבים אוהבים לשתות וככל שהם מתבגרים הם נוטים לאהוב אלכוהול יותר ויותר יקר. תוכלו לפנק אותם לכבוד יום ההולדת בוויסקי איכותי או יין טוב. אם הם בעניין של אלכוהול, קיימים היום סדנאות רבות ללימוד תחומי האלכוהול והיין. סדנא כזאת תוכל להיות מהנה מאוד עבורם , להעשיר להם את הידע ולהעמיק את התחביב.

משחקי חשיבה: ישנם גברים האוהבים אתגריים מוחיים. קיימים היום מגוון משחקי חשיבה מעץ המהווים אתגר מחשבתי רציני. אם יש להם חברים נוספים בעניין תוכלו לקנות להם משחקי חשיבה זוגיים מאתגרים או סט מפואר של המשחקים הקלאסיים כמו שחמט ודמקה.

ספורט אתגרי: אם בעל היום הולדת הוא אדם האוהב דווקא לשבור את המסגרת תוכלו להעניק לו  חוויה רבת חושים אשר תשבור לו את שגרת החיים. הספורט האתגרי הולך וצובר תאוצה בארץ וקיימים מגוון אפשרויות מוזלות כגון מצנח רחיפה, צניחה חופשית, סנפלינג, צלילה ועוד.

קורסים וסדנאות: אפשרית בלתי שגרתית של מתנות יום הולדת לגבר היא קורס או סדנא. אם בעל היום הולדת הוא אדם בעל תחומי עניין רבים אבל למרות זאת הוא שקוע באורח החיים היום יומי שלו, תוכלי לשלוח אותו לקורס שיעשיר אותו וישבור לו את השגרה. ישנם למשל קורסים לעיצוב בעץ, בניית טיסנים ומסגרות לאנשים שאוהבים לעסוק במלאכה, ישנם קורסים של חידות ומשחקי חשיבה, קורסים לאומנות או סדנאות לידיעת הארץ.

כלי עבודה: עבור גברים אשר אוהבים לעסוק במלאכת כפיים, כלי העבודה הינם ארגז המשחקים שלהם. תוכלו לשפר להם את האוסף ולהוסיף להם חידושים לארגז המשחקים זוהי מתנה שתהיה תמיד שימושית משום שתמיד יש לאן להתקדם.

פינוקים: גם לגברים מגיע קצת פינוק, אפילו שהדבר נחשב לתחום נשי אפשר לפנק את הגבר ולשלוח אותו למסאז' מפנק או לטיפול אלטרנטיבי. תוכלו גם לקנות לו כרית מסאז' המתלבשת על מושב הרכב או על כיסא המשרד.


סגור נגן