יש הנוטים לחשוב כי ההתאמה של טבעת אירוסין לבחירת ליבך, דומה להתאמה שבין הגבר לאישה. לכן, עדיף לעשות את הבחירה של טבעות אירוסין לאחר בדיקה יסודית ובמחשבה תחילה.

האושר שבקבלת הטבעת

רובנו מאמינים כי השלב הראשון שבחיים המשותפים של בני הזוג הוא בבחירה של עצמון טבעות אירוסין אמנם אתה בוודאי חושב לעצמך שעדיף היה שהיא תבחר את טבעת האירוסין, כי זו משימה קשה ביותר. אך אין תחליף לרגע ההפתעה כאשר בת הזוג מקבלת את הטבעת המיוחדת, אותה בחרת אתה בעצמך, האדם שהיא אוהבת יותר מכל. זהו רגע של אושר שאין כמותו.

התאמת הטבעת לבת הזוג

נשאלת השאלה הקשה, כיצד מתאימים לכלה המיועדת טבעת אירוסין. באילו אבנים נבחר כדי לשבץ אותם בטבעות האירוסין של יקירתנו. כדי לעמוד במשימה זו אפשר להיעזר בדרכים שונות כמו, למשל, להתייעץ עם חברתה הקרובה. כמו כן לקבל מושג על העדפותיה של החברה תוך כדי בדיקה של קופסת התכשיטים שלה ובאופן זה ללמוד מהו הסגנון של התכשיטים שהיא נוהגת לענוד בדרך כלל.

סגנון טבעת האירוסין

יש לבחור בסגנון המתאים מבין טבעות אירוסין שונות ורבות. להחליט אם לבחור בטבעת שבה משובצת אבן אחת במרכז, או אם לבחור בטבעת המשובצת באבנים רבות. כמו כן יש לבחור בין טבעת מזהב לבן או מזהב צהוב. כמו כן יש להחליט אם לבחור בטבעת על פי המבנה שלה, האם צר ודק או רחב.

התייעצות עם חברה קרובה

אין מנוס מלבחון את קופסת התכשיטים של החברה, וללמוד אילו תכשיטים היא נוהגת לענוד. כדי לדעת עוד על הסגנון המועדף על חברתך, רצוי להתייעץ עם חברה קרובה שלה שכבר נישאה, והמכירה היטב את הסגנון שלה. אפשר גם להתייעץ עם אחת מבנות המשפחה המכירה את טעמה וההעדפות שלה בכך.

אין תחליף לטבעת אירוסין

טבעות אירוסין המשובצות ביהלום בסגנון הקלאסי הן הנרכשות ביותר. רצוי לבחון את כל הדרכים לברר מהו הסגנון של בת הזוג ולא להסתפק בהשערות. אין תחליף לטבעות אירוסין. באותה מידה ניתן גם לשתף את מוכר היהלומים בבחירת הטבעת המתאימה.

רבים בוחרים בטבעות אירוסין תוך השארת חותם אישי עליהן. עליכם לבחור מבין מבחר מגוון ביותר בין טבעת זהב לבן המשובצת באבן מרובעת במרכזה, או שלצידי הטבעת משובצים יהלומים בצורות שונות, במבנה עגול או מלבני.     


סגור נגן