כולנו נסכים על כך שבחיים יש מעט מדי הזדמנויות לשמוח ושכולנו היינו מרוויחים מעוד ימי חג שמבלים יחד עם חוג המשפחה והחברים.

לכן ימי הולדת צריכים לחגוג כמאורע משמח במיוחד, לנצל עיתוי של יציאה מהשגרה, ולתת לאיחולי הלב לצבוע את ההווה. עבור הורים מסיבת יום הולדת לילדם היא מובנת מאליו ורק מאוחר ביותר בחיים אנו נוטים להצניע את ימי ההולדת, חבל שכך משום שמסיבת יום הולדת טובה היא הזמנה לשנה טובה ולאנרגיות מחודשות ומלהיבות.

מלבד ההתרכזות בנו כבעלי השמחה, חגיגת יום הולדת יחד עם חברינו ומשפחתנו היא גם הזדמנות לשמחה עבורם, להכיר יותר אחד את השני, ולצבור חוויות שיהפכו לזכרון מעצים וחיובי, מסיבות אלו אנו מפצירים בכם- אל תוותרו על חגיגת יום הולדת, יום הולדתכם, וים הולדתם של האנשים החשובים בחייכם, זו הזדמנות שאין כמותה לומר תודה, ולהביע אהבה.

ליום הולדת מיוחד ומרגש כדאי לבדוק ולברור לכם ממקבץ אטרקציות ימי הולדת שאפשר למצוא ברשת מחברות מתמחות וממקצוענים מומחים, אנו רוצים לספר לכם על אחת בולטת שאף פעם לא מכזיבה- קריקטוריסט ליום הולדת הפרטי שלכם.

הקריקטוריסט הפרטי שלכם

כולנו מכירים קריקטורות מהפינה היומית בעיתון, ולא מפליא שזו פינה נצחית שתמיד תלווה את עמודי החדשות, משום שבקריקטורה ניתן לומר דברים שאי אפשר לומר אחרת ובו בזמן להצחיק ולבדר. קריקטורה פרטית שקריקטוריסט אומן יעשה לאורחים במסיבה שלכם נועדה רק להצחיק ולא להביע ביקורת סמויה, אך הפלאיות שבה נשמרת. קריקטורה של אומן קריקטורות באירוע פרטי תעורר צחוק אצל ה''דוגמן'' שאותו היא מתארת, ורצון לשתף אחרים מסביב בפלא. הקריקטורה יכולה להעשות במגוון צורות- צבעוני או שחור לבן, קבוצתי או יחדני, ובהדפסה על מגנטים או כגליון למסגור, בכול מקרה זו אטרקציה הפעלתית שמעלה מאד את מורל המסיבה, וממשיכה ללוות את האורח בעתיד הרחוק משום שהיא ניתנת לו כמתנה. פינת קריקטורה באירוע היא אחת אטרקציות ימי הולדת המשעשעת והמתגמלת ביותר, ואנו ממליצים להתרשם בעיניכם ממגוון הקריקטורות של כול אומן בתחום, מסגנונו ויכולתיו המקצועיות תחת תנאי זמן לחוצים.

לא רק קריקטורה

הקריקטוריסט צריך להיות עם יד קלה ומוכשרת ועין דקה וממזרית, אך בנוסך לכך עליו להיות איש רעים להתרועע, בעל מזג טוב, אדיב, וסבלני. יש לכך משקל רב בנוכנות האורחים להתמסר לכשרונו, לכן אנו מציעים לפני שסגרתם עם קריקטוריסט זה או אחר, ללמוד להכירו מעט ברובד האישי, לנהל שיחה מקדימה קצרה, ולהתרשם מהאדם שעומד מולכם. בדקו אילו אטרקציות ימי הולדת  אחרות אפשר לשלב עם הקריקטוריסט, ואלו מומלצות על ידיו, משום שלו יש ניסיון רב באירועים מסוג זה.

לפרטים בקרו באתר של בן הקריקטוריסט


סגור נגן