האם גם אתה עתיד לשכור תקליטן לבר המצווה של הבן שלך ? גם אתה מעוניין במשהו מיוחד עבור יום ההולדת של הבת שלך ? שירות קרייקטוריסט מקצועי יעשה את העבודה עבורך ! אמן ציור מקצועי יגיע היישר לביתך ויצייר את ילדייך וחבריהם במסגרת האירוע. ניתן להפיק עשרות ולעתים מאות ציורים באירוע. הקרייקטורות יהיו בשלל סוגים: דיוקנים, ציורים במצב שגרה, וציורים בשעה שהם בהפעלות לנוער.

דיוקנים

גם בדיוקן – מדובר בקרייקטורה היתולית עבור הילדים. בן הקריקטוריסט יצייר ילד כלשהו ובאותו הזמן היתר יהנו ממגוון הפעלות לנוער. הדיוקנים יצויירו בלורדים שחורים ובפחם ויתורגמו לציור צבעוני ולפוסטר לפי הזמנה. הדיוקנים יביעו את פרצופם המדויק של הילדים: לקוחות רבים מעידים על תוצאות מעל למצופה.

קריקטורות במצבי שגרה

מדובר במצבים בהם הילדים שוהים ביום ההולדת בפעילות שגרתית. לא מדובר על מהלכים יזומים כמו הפעלות לנוער, אלא על מצבי יום יום שמבטאים את סדר היום של הילדים: ציורים כאשר הם מתכופפים, גוחנים, קופצים, ועוד. דיוקנים אלה משולים למעשה לצילום של צלם חתונות ואירועים, אשר מרבה אף הוא לצלם את האורחים בסיטואציות כאלה.

ציורים בהפעלות לנוער

מדובר בציורים אשר יפיק בן עבור הילדים והילדות השונים כאשר הם מצויים בהפעלות לנוער. כאשר ישנם כל מיני משחקים כמו מרוצי שליחים, ריקודים ועוד – בן יצייר קרייקטורות של הילדים השונים. הפעלות לנוער מבטאות מצב חד פעמי אשר קיים באותה מסיבה, ולכן זה שונה מציור הילד במצבי שגרה. במצב כזה – מדובר על ציור שלפי הנעשה בו ניתן לזהות שהוא נובע ממסיבת יום ההולדת (או הבר מצווה) הספציפית, מה שישאיר מזכרת ממנה לזמן רב.

הערך המוסף של קריקטוריסט

מדובר בתוספת איכותית למסיבה אשר תורמת לה לאין שעור. בדרך כלל, ישנו תקליטן ואיש הפעלות לנוער אשר אמונים על הרמת האירוע, אבל מהרגע ששילמת להם והם עזבו את סף ביתך, מה שנשאר למזכרת הם התמונות. לעומת זאת, מזכרת כפי שבן מציע לך היא הזדמנות חד פעמית בשבילך ובשביל הילדים שלך לזכות בציורים איכותיים אשר במסגרת רגילה היו עולים הון עתק, וכאן הם משולמים במסגרת מחיר לאירוע מסיבת יום הולדת או בר מצווה.

לפרטים בקרו באתר של בן הקריקטוריסט


סגור נגן