בחתונות נהוג לתכנן מראש עד הפרטים הקטנים ביותר כאשר המונח ספונטניות הינו בדרך כלל מגונה.

החתן והכלה, ובייחוד הכלה, רוצים להבטיח לעצמם ששום דבר לא ישתבש ושהערב אשר אמור להיות המיוחד בחייהם אכן יהיה כזה.

ההתייעצות עם בעלי מקצוע נעשית תמיד מראש והכל מוכן ומתוכנן שבועות לפני ולעתים חודשים לפני האירוע וכך ראוי, אך ישנו תחום אחד בחתונה שכדאי להשאיר בו את המקום לדינמיות וספונטניות וזהו פלייליסט של תקליטנים.

פלייליסט של תקליטנים הינו בדרך כלל מגוון גדול של שירים ומיקסים בעלי אופי שונה יחסית אחד מהשני אשר מאפשרים לתקליטן לבחור את השיר אותו הוא מרגיש לנכון לנגן באותו הרגע.

רבים מהעוסקים בתחום אינם אוהבים זאת כאשר החתן והכלה מבקשים להכתיב להם את המוזיקה שתנוגן, ומאמינים כי פלייליסט של תקליטנים הוא רשימה מקצועית אשר נבנתה בעזרת ניסיון וידע רב שנים.

בכל זאת, הזוג המאושר מעוניין לוודא כי המוזיקה שתושמע הינה לרוחו ולכך קיים פתרון בדמות אתר חתן כלה.

פורטל זה מאפשר לבחור תקליטן לחתונה מתוך רשימה איכותית ביותר של תקליטנים, ואף לעשות זאת לפי אזור מגורים וקירבה גיאוגרפית.

כאשר בוחרים תקליטן בחתן כלה ניתן לקבוע אתו מראש פגישה אישית בכדי להתרשם ממנו ואף לקבל הזמנה לאירוע שלו בכדי לראות אותו בפעולה. בפגישה אישית כזו ניתן לתאם מול התקליטן איזה סגנונות מוזיקה מועדפים על החתן והכלה ומאיזה רצוי להימנע, וכך להבטיח שהמוזיקה בערב המיוחד תהיה לרוחם.

בבחירה מגלריית תקליטנים בחתן כלה ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של כל תקליטן, לקרוא עליו ועל עבודתו וכן למצוא חוות דעת של זוגות שהשתמשו בשירותיו.

לסיכום, בדיוק כמו במקצועות רבים אחרים הדורשים ניסיון ולמידה של שנים, גם בתחום התקליטנות ובפרט תקליטנות לחתונות כדאי להשאיר את העבודה למומחים.

התקליטן, בדגש על אחד התקליטנים מחתן כלה, מבסס את הצלחתו על מוניטין טוב ולכן על הזוג להשקיע את מיטב מרצם בבחירת האדם המתאים ולא בבחירת הפלייליסט המתאים, בדיוק כפי שבוחרים איזה רופא יעשה את הניתוח ולא באיזה כלים רפואיים עליו להשתמש.

סגור נגן