תיקון שמלות כלה

שני האנשים החשובים ביותר בכל חתונה שהיא הינם המתחתנים עצמם,כלומר החתן והכלה. אולם לא ניתן להתעלם מכך שברוב החתונות הנוכחות של הכלה, על פני זו של החתן היא הרבה יותר משמעותית ומרכזית. הכלה היא למעשה גולת הכותרת והדובדבן שבקצפת במהלך האירוע וכאשר אנו מדברים על נוכחותה של הכלה אנו לא יכולים שלא לדבר על שמלת הכלה. הסממן הבולט ביותר של כל כלה בערב כלולותיה הוא שמלת הכלה שלה, מדובר באביזר אופנותי מאד מפואר הזוכה למשמעות ניכרת במסגרת רוח הטקס.

שלבים בתהליך

אולם לא כל שמלת כלה מוכנה תתאים בצורה הטובה ביותר למבנה גופך המסוים, על מנת שהיא תחמיא לך בצורה הטובה ביותר יהיה עליך לערוך תיקון שמלות כלה. בואו נודה כולן בעובדה שהסיכוי למצוא שמלת כלה אשר מתאימה בצורה המדויקת למידותייך הוא כמעט אפסי, על כן מרבית הכלות כיום נדרשות לבצע תיקון שמלות כלה אשר נקנו ונרכשו במיטב כספיהן. השלב הראשון הוא למצוא דגם שעונה לצרכייך ולהעדפותייך, לאחר מכן לערוך סשן מדידות ולבסוף לשלוח את השמלה לתיקונים אצל התופרת עמה בחרת לעבוד.

לשמור על מבנה הגוף

תיקון שמלות כלה בדרך כלל מתבצע על ידי התופר או התופרת בפגישה אחת או שתיים. מבנה גופן של הכלות הנרגשות בא לידי ביטוי בשלב המדידות ומשתקף דרכו. חשוב להקפיד לשמור על מבנה הגוף הנוכחי במהלך המדידות עד ליום החתונה, וזאת מכיוון שמרבית הכלות מעדיפות לרכוש ולבצע תיקון שמלת כלה כמספר חודשים טרם האירוע עצמו במטרה להוריד את הלחץ שמלווה את ההיערכות לקראת האירוע המיוחל. חשוב מאד להפקיד את מלאכת התיקונים בידי מומחים ובפרט בידי מעצבים ומעצבות של שמלות כלה.

אם גם את מחפשת בנרות תופרים מקצועיים לתיקון שמלת הכלה שלך, אנו שמחים לבשר לך שהגעת למקום הנכון ובזמן הנכון. אתר חתן כלה שמח להציג בפנייך גלריית חתן כלה בה תמצאי ערב רב של נותני שירות בתחום החתונות ובפרט מעצבים תופרים ותופרות שמומחים בתיקוני שמלות כלה. למעבר לאתר חתן כלה לחצי כאן.


סגור נגן