שלבים במציאת שמלת כלה צנועה

החיפושים אחר שמלת כלה הינם רגע מרגש ומיוחד בו פתאום נופל האסימון ואת מעכלת את העובדה שאת עומדת בפני שינוי חשוב בחייך. בין אם חלמת על הרגע בו תלבשי שמלת כלה כל חייך ובין אם מצאת את עצמך לראשונה מהרהרת כיצד תראי ככלה, את עשויה למצוא את עצמך במהרה מדמיינת את התמונה המושלמת והשמלה המושלמת שתתאים למאורע. מבחר שמלות הכלה הצנועות בארץ הינו מצומצם ולכן החיפוש צריך להיות יסודי ומלווה בהרבה אורך רוח.

שלב 1- סקירת אפשרויות

בשלב הראשון עליך לבחון את כל האפשרויות העומדות בפנייך. בדקי קטלוגים באינטרנט והיוועצי עם חברות וקרובות משפחה שהתחתנו בזמן האחרון. מטרתך תהיה לאתר כמה שיותר סלוני כלות המציעים מגוון של שמלות כלה צנועות על פי טעמך ובהתאם לזרם הדתי אליו את משתייכת.

שלב 2- מקצה תיקונים או המשך חיפושים

אם מצאת את מבוקשך בסלוני הכלה המיועדים לציבור הדתי אזי התמזל מזלך ואת יכולה לעבור לשלב של תיקוני השמלה והשלמת התלבושת: נעליים, תכשיטים, בחירת תסרוקת וכדומה. אם לא מצאת את מה שחיפשת בסלוני הכלות שהוצעו לך וודאי תתחילי לחפש שמלות כלה צנועות בסלוני כלות לקהל החילוני. במצב כזה מומלץ לחפש סלוני כלות המציעים קולקציה רחבה של שמלות צנועות לצד שמלות הכלה לציבור החילוני.

שלב 3- הצנעה

פעמים רבות יכולים לקרות מצבים בהם שמלה מסוימת מאוד תמצא חן בעינייך אך היא איננה צנועה ובסלון הכלות יציעו לך לעשות תיקונים בשמלה כך שהיא תענה לכל דרישותייך. במצב כזה מומלץ מאוד לעבוד עם סלוני כלות בעלי ניסיון בהצנעת שמלות. כמו כן כדאי לבקש שרטוט כללי של מראה השמלה לאחר התיקונים. הצנעת שמלות יכולה להיות שיטה מצוינת להרחיב את מגוון השמלות האפשרויות אבל הבעיה היא שאם ההצנעה לא נעשית במיומנות עשויה להתקבל שמלת תלאים לא יפה ולא נוחה.

שלב 4- תופרת

תופרת הינה פתרון מוצלח עבור נשים שלא מוכנות לוותר על הפרטים בקטנים ביותר בשמלת כלולותיהם. שמלת כלה בעיצוב אישי אצל תופרת לרוב תהיה יקרה יותר אבל היא תבטיח לך שתקבלי בדיוק מה שרצית.

מומלץ לעבוד עם תופרת בעלת ניסיון בתפירת שמלות כלה צנועות.


סגור נגן