מוזיקת רקע של קליפ בת מצווה

הצלילים של קליפ בת מצווה יכולים לספר סיפור שלם ברבע דקה קצרה כשהם משולבים עם תמונה. קחו לדוגמה שיר רוסי ישן שמתנגן ותמונה אחת המוקרנת לשניות ספורות ובה נראית הסבתא בנעליים שחורות וחצאית כהה על רקע נוף מושלג. הרי כבר כולם מדמיינים את השאר. ממקום אחר, גם שיר תימני על רקע צילום של חמור ואישה במטפחת, יבהירו לנו תמונה מלאה של העלייה מתימן. כך יכול קליפ בת מצווה להכיל גם את הסיפור של הדורות הקודמים.

איזו מוזיקה לשלב בקליפ של בת מצווה?

כאן מושם קודם כל דגש על הטעם המשפחתי ועל הטעם האישי של הנערה. לשם כך, המשפחה מספרת לעורך הווידאו על עצמה ועל טעמיה האישיים. רוק של שנות הששים יתאים למשפחה שחיה חיים טבעוניים בחוות בודדים ואילו מוזיקה ים תיכונית תתאים למשפחה שמשמרת מסורת של עדות המזרח. יחד עם כל אלה, תשולב בקליפ של בת המצווה גם המוזיקה שהנערה נוהגת להאזין לה ויהא זה רוק כבד, פופ או מוזיקה מזרחית. בקטעים המהירים בקליפ בת המצווה, כלומר, בקטעים בהם מוצגות תמונות בקצב מהיר או מוסרט קטע ריקוד, תושמע המוזיקה המהירה יותר, ואילו בקטעי ההקראה או בקטעים שמצולמת בהם הליכה למקום מסויים, תשולב מוזיקה איטית יותר, כמו רוק רך, למשל.

תוכלו להפיק בחברת sirton קליפ לבת מצווה הכולל מוזיקה ייחודית ולהיעזר באנשי המקצוע בחברה בכדי לבחור את סגנון המוזיקה הנכון ביותר לקליפ זה.

התאמת המוזיקה לתמונות של קליפ המיועד לבת מצווה

לעתים קליפ לבת מצווה כולל ריקוד שלה עם חברות. החלק הזה הוא חלק מן התחרות החברתית הגדולה הנערכת בתחום, התחרות בין הבנות כמובן. במקרה כזה המשפחה תסריט את הריקוד והעורך יקבל קטע וידאו מוכן. הוא ישלב אותו בהתאם לסיפור שמובא בקליפ הבת מצווה יחד עם המוזיקה המתאימה.

עצה טובה לכאן היא שבזמן הצילומים של קטע ריקוד כזה, עדיף לא להשמיע את המוזיקה. אפשר שהנערות ישמעו את המוזיקה באמצעות אוזניה ומכשיר התחוב בכיס, כדי שתוכלנה לרקוד בקצב הנכון אבל, את ההקלטה של המוזיקה לריקוד כדאי לעשות באולפן שמכין את הקליפ לבת מצווה, שם יש סינון רעשים מתוכנן.

המאמר נכתב בשיתוף פעולה בין אתר זה ל"כתיבת מומחים".


סגור נגן