בעיקר בדירה הראשונה, יכול להיות שהמטבח לא יהיה גדול במיוחד. עיצוב מטבחים קטנים יכול להפוך חלל מצומצם לנעים וידידותי לטבח. בואו לראות מה חברת WWW.AMITBACHIM.CO.IL לעיצוב מטבחים קטנים יכולה לעשות עבור הבית שלכם.

שברו את הקופסא

הבעיה העיקרית של רוב המטבחים הקטנים, היא שהם תחומים בתוך חדר צר ולא נוח. גם אם המטבח עצמו, הכלים וסביבת העבודה מצומצמת, כדאי שהמטבח יהיה מחובר לחלל גדול יותר. בעת עיצוב מטבחים קטנים, כדאי (אם אפשר) לשבור קיר מיותר ולחבר את המטבח לסלון, כדי ליצור תחושה פתוחה וזורמת יותר בין השנייה. לחברת WWW.AMITBACHIM.CO.IL עיצוב מטבחים קטנים "טריקים" ופתרונות רבים שפועלים על האופן שבו אנחנו תופסים את המראה והתחושה של החלל.

צבע נכון

לא רוצים להתעסק בשבירת קירות והזזת בלוקים? אין בעיה. עיצוב מטבחים קטנים WWW.AMITBACHIM.CO.IL יכול להתמקד גם בשינויים קוסמטיים עדינים יותר. מטבחים שמרגישים צפופים, לרוב צבועים בצבעים כהים שיוצרים תחושה דחוסה ומדכאת. על הצבע העיקרי במטבח להיות בהיר ורך. אלמנטים כמו כסאות, מנורות או כלי מטבח יכולים להיות בצבעים נועזים יותר, ועדיין לשמור על ההרגשה האוורירית שהצבע הבהיר יעניק. לפרטים נוספים על עיצוב מטבחים קטנים WWW.AMITBACHIM.CO.IL!

צאו מהארון

כמו כל חדר אחר בבית, גם במטבח נאגרים חפצים רבים שאין בהם צורך אמיתי. אותם אנחנו מאחסנים בארונות סגורים. הוציאו את הארונות הגדולים, וסדרו את הפריטים על מדפים רבים. זה אולי נשמע מבולגן, אבל התוצאה של חברת WWW.AMITBACHIM.CO.IL לעיצוב מטבחים קטנים במידוף היא מראה פתוח ונקי לעומת מראה סגור ואטום. עיצוב מטבחים קטנים של WWW.AMITBACHIM.CO.IL לא בהכרח אומר לסגור הכל ולהחביא את העומס, אלא לסדר אותו באופן נעים לעין.

סדר שיהיה פה

כמובן שהמרכיב האחרון, שכולנו מכירים אבל בוחרים להתעלם ממנו, הוא לשמור על הסדר. אין מה לעשות, שיש עמוס, כיור מלא בכלים מלוכלכים וארונות מבולגנים יוצרים כאוס במטבח, וגורמים לנו לרצות להתרחק ממנו ככל הניתן. נסו לשמור על המטבח מסודר, במיוחד אם הוא קטן, כדי שיהיה לכם נוח ונעים להסתובב ולעבוד בו לאורך זמן. לפרטים נוספים ולבחירת עיצוב מטבחים קטנים WWW.AMITBACHIM.CO.IL היא הכתובת הנכונה.

המאמר נכתב בשיתוף פעולה בין חברת כתיבת מומחים לאתר http://djs-hatankala.com/page.asp?s=20&p=595


סגור נגן