קליפים לבר מצווה הם הדרך הבטוחה לא רק ליצור מסיבה מיוחדת שמהווה הקרנת בכורה לקליפ בכיכובו של הבן, אלא גם להפגיש את הילד עם חוויה יוצאת דופן- הפקת קליפ בכיכובו. המאמר הבא עוסק בקליפים לבר מצווה

מה מיוחד בגיל בר המצווה

מחפשים אטרקציה שווה שתהפוך את בר המצווה למסיבה של ממש? התשובה פשוטה: קליפים לבר מצווה. גיל בר המצווה הוא גיל מיוחד שבו מצד אחד הילדים הם עדיין ילדים רכים בעלי חומי עניין ילדותיים, ומצד שני הם כבר חווים מעבר לגיל התבגרות על כל המשתמע מכך. הם נפרדים מאתנו אך עדיין קרובים, הם אוהבים את חברת בני מינם, אך גם פוזלים לעבר המין השני ועוד כהנה וכהנה סימנים שקשורים במאפיינים רגשיים ופיזיים של הגיל המופלא הזה. מכל הסיבות הללו קליפים לבר המצווה הם אטרקציה כל כך מוצלחת.

לכל עולם תוכן

קליפים לבר המצווה מצליחים לקחת את עולם התוכן שמעניין את הנער המסוים וליצור ממנו משהו מיוחד ומקורי. בין אם הוא מתעניין במטוסים ובים אם הוא חובב גלישה, הקליפים לבר מצווה יצליחו בצורה טובה ואיכותית לבטא את עולם התוכן של ילדיכם. התהליך הוא מהנה ומערב את הילד באופן מלא, החל משלב התכנון וכלה בהפקה עצמה, מה שהופך אותו לא רק לכוכב ליום אחד, אלא גם לבמאי וליוצר של כל המוצר. השלב הראשון של הפקת קליפים לבר המצווה הוא כמובן בחירת השיר שעליו יתבסס הקליפ.

השיר, המקום והתהליך

זה יכול להיות שיר היתולי, קומי, מצחיק, דרמטי, תיאטרלי, כל מה שמעניין את בר המצווה. קליפים לבר מצווה יכולים להיות במגוון סגנונות ובדרך כלל סגנון הקליפים לבר מצווה ייקבע על פי העדפת הילד והוריו. לאחר בחירת השיר נבצע ליהוק על פי העדפת בר המצווה. הורים, חברים, אחים ואחיות ואפילו חיית המחמד יכולים לקחת חלק בקליפים לבר מצווה ולהשתלב בו בתפקיד כזה או אחר. לאחר מכן נבחר את המיקום שיכול להיות חוף הים, חצר הבית או כל אתר שנמצא לנכון יחד עם חתן האירוע.

כך או כך, אפשרו לילד ליהנות מכל התהליך והיו שם כדי לתמוך ברגעים המתאימים.

המאמר נכתב בשיתוף פעולה בין חברת כתיבת מומחים לאתר http://djs-hatankala.com


סגור נגן