מגיע הגיל בו כל החברים שלכם מתחתנים. זה בדרך כלל מגיע בגל לאחר סיום התואר, ואז כל החברים שלכם מחליטים להתחתן באותו הקיץ. לטובת האירועים המשמחים הללו את צריכה להצטייד בכמה שמלות ערב שילוו אותך בחתונות החברים. יש חתונות של חברים קרובים יותר אליהן צריך לבוא בצורה מושקעת ומפוארת, ויש חתונות אליהן ניתן לבוא בלבוש מעט פחות יוקרתי ורשמי. בין אם את צריכה שמלת נשף או שמלה פשוטה יחסית, קבלי מספר טיפים שיסייעו לך בבחירת שמלות ערב לאירועים הקרבים ובאים.

טיפ מספר 1- להכניס צבע לחיים

כאשר את בוחרת את השמלה לחתונה הקרובה של החברה מהאוניברסיטה, כדאי מאוד שתשקלי לוותר על שמלה שחורה ובנאלית ותחדירי מעט צבע ועניין להופעה שלך. השמלה איתה תגיעי לאירוע היא כרטיס הביקור שלך. שמלה יפה ומרשימה משאירה חותם, נצרבת במוחם של האורחים ומסיבה אלייך את תשומת הלב. ככל שהשמלה תהייה יותר מיוחדת, צבעונית ומעוצבת, כך המבטים שתמשכי אלייך יהיו רבים יותר.

הימים של שמלות שחורות וארוכות עברו מהאופנה. עדיין ישנם אירועים אליהם צריך להגיע בלבוש רשמי של חליפה שחורה ושמלה שחורה. אולם, עבור מרבית האירועים, וחתונה בתוכם, ניתן לשבור את השגרה, לצאת מהמסגרת וליהנות משמלה צבעונית וססגונית.

טיפ מספר 2- לא מתפשרים על איכות

כאשר אתן בוחרות את שמלת הערב שלכן מהמגוון הרב העומד לרשותכן, חשוב שתברו בשמלה איכותית, התפורה בצורה טובה ועשויה מבד יוקרתי ואיכותי. כאשר אתן קונות פריט איכותי, הוא נשמר לכן לאורך זמן ואתן תוכלו ליהנות ממנו בעוד אירועים רבים נוספים. שמלת ערב מושקעת ומפוארת היא נכס של ממש. חשוב שיהיה לכן כמה שמלות איכותיות ויפות בארון, איתן תוכלו לגוון באירועים השונים אליהם תוזמנו. אין סיבה לקנות לכל אירוע שמלה חדשה. כל עוד באירוע אליו אתם מוזמנים אין הרבה אורחים מאירועים קודמים בהם לבשתם את השמלה הספציפית, אין שום מניעה שתלבשו את אותה שמלה בשנית. לכן, שווה לבצע השקעה כספית עבור שמלה מעלפת ואיכותית, היות והיא תשמש אתכן למספר אירועים.

טיפ מספר 3- התאמות אישיות

בחלק מחנויות השמלות ישנה תופרת צמודה המתאימה את השמלה אותה בחרת לגזרה ולמידות שלך. בדקו אופציה זו, היות ושמלה מותאמת אישית יושבת בצורה טובה יותר על הגוף ולכן מחמיאה יותר.


סגור נגן