בחירת תקליטן לאירוע מושלם

ישנם פרטים מאוד חשובים שיהפכו כל אירוע לאגדה של ממש, אם חשוב לך האוכל אז תשקיע בו יותר, אבל אם השמחה באירוע שלך יותר חשובה לך אז בטח תמצא תקליטן גרנדיוזי שיעשה לך את הערב כמו שחלמת. רוב האירועים כבר הפכו להיות מונוטוניים ומשעממים. אותם דוכני מזון בכניסה לאירוע, אותה המוסיקה ואין אלמנטים מעניינים, אך אם תרצה, תוכל לבחור תקליטן  שיעשה לך אפקטים מעניינים באמצעות פירוטכניקה מדהימה שתשלהב את כל המוזמנים או עם מסכי לד ענקיים.

תקליטן יכריע על איכות האירוע

מוזיקה היא מאוד חשובה בכל אירוע, אין אירוע ללא מוסיקה. אם בסוף הערב ראית אתהמוזמנים שלך עייפים אך חיוך נסוך על פניהם... סימן שהאירוע היה מוצלח ותקליטן  היה מעולה. רשימת השירים היא חשובה באירוע וחשוב כי תערכו רשימה עם התקליטן שלכם. תבחרו את המוסיקה לחופה, את הסלואו לאחר החופה, ומה כדאי להשמיע למוזמנים כשהאירוע "מתחמם" לקראת סופו וכולם רוצים לרקוד.

חתונות – תעשייה משגשגת בישראל

בכל שנה נערכות 40,000 חתונות, חלק גדול מבעלי האירועים, מתלבטים אם להזמין תקליטן או להקה לחתונה. לדעתי עדיף תקליטן, כי הוא יכול לנווט את כל המוסיקה באירוע, תקליטן יכול להשמיע מגוון של סגנונות מה שלהקת חתונות איננה מסוגלת לעשות ככל שהרפרטואר שלה יהיה עשיר. לתקליטן יש את המוסיקה המקורית שהיא הרבה יותר עשירה ממוסיקה של להקה. יש כאלה עם תקציב גבוה המשלבים בין שניהם.

תקליטן חייב להיות פרפקציוניסט!

רמת הניסיון של תקליטן מאוד קובעת באירוע, לכן כדאי לבחור את המושלם שיודע להכיר בתקופת זמן קצרה מאוד, מה המוזמנים אוהבים לשמוע.


היכן מצאתי את התקליטן שלי..

כשהייתי בחופשה עם חברתי {זאת שהפכה לאשתי..} היינו באחד ממלונות באילת שם היה תקליטן שממש עשה עבודה מקצועית ונפלאה, היות וכבר הצעתי אז נישואים לאשתי, ניגשתי אליו ושאלתי לכתובתו ולטלפון שלו, התברר כי הוא גר במרכז, מאוד שמחתי שהוא לא אילתי, ממש ירדה אבן מליבי והוא היה זה שתקלט לנו את החתונה, מעניין לא..?

סגור נגן