אירוע מושלם עם DJ לחתונה או די גיי לכל אירוע

אין ספק שהזמנת DJ לחתונה או לכל אירוע יכולה להפוך את האירוע לכאן או לכאן, כאשר המוסיקה הינה אחד הגורמים המשמעותיים ביותר באירוע. הזוג המתחתן עומד בפני לא מעט החלטות קשות ומרגשות, וההכנות לחתונה כולן יכולות להיות הן מרגשות מצד אחד, וגם מלחיצות מצד שני. בין בחירה של שמלת כלה וחליפת חתן, בחירה של אולם האירועים והאוכל שיוגש לאורך הערב ועוד- בחירת DJ לחתונה היא אחד הנושאים הרגישים ביותר, שכן בכוחה של המוסיקה לעצב את הערב מחדש.
בניגוד לזמנים עברו, אז חתונה הייתה קבעוה ברובה באופי של המוסיקה שהושמעה בה, המקום בו נחגגה והמביון המסורתי בו נחגגה, כיום חתונות יכולות להיות כל משה שבני הזוג חפצים בו. עיצובים מרהיבי עיניים כגון תפאורה המזכירה יערות קסומים או גנים מופלאים, מסיבות המזכירות את חיי הלילה העירוניים, מסיבות בטבע ההופכות את החתונה כולה לקסם כפרי ועוד – אלו הם רק חלק מהקונספטים הייחודיים הנבחרים לחגיגת חתונות שונות.

די גיי לאירוע

אין ספק שבכל בחירה, העיקר מצוי בבחירה נכונה של המוסיקה, או, נכון יותר, בחירה של DJ לחתונה שיידע לנגן נכון את המוסיקה הרצויה. סדר השמעת השירים ושילובם אחד בשני כמו גם ברגעים הנכונים – דינאמיקה טובה עם האורחים ועם בני הזוג עצמם, הקשבה לרצונותיהם של המוזמנים כמו גם של בני משפחת בעלי השמחה ומקצועיות שאינה משתמעת לשני פנים- הם מאפיינים של DJ לחתונה שיבטיח חתונה מהסרטים.
כמובן, כל סגנון מוסיקלי מיוחד בהטעמיות שלו, בבחירה הייחודית של השירים שלו ואילו בחירה של DJ לחתונה או לבת מצווה שאינו מכיר לעומק את הסגנון המוסיקלי הרצוי יכולה לגרום לערב כולו להישמע פחות טוב. מי מאיתנו שאוהב מזרחית מכיר בדיוק את הדירים הטובים ביותר ויודע מה רוצה היה לשמוע בחתונתו, ונכון הדבר גם בנוגע למוסיקת רוק, לדוגמא.
מסיבות אלו, חשוב לקיים פגישה מקדימה עם DJ לחתונה שייבחר ולוודא כי אכן הוא מתמצא במוסיקה הרלוונטית לנו, מכיר את השירים על בוריים ויכול להעניק לנו את החוויה הייחודית לה אנו, ואורחינו לא פחות מכך, מצפים.
בחירה נכונה של DJ לחתונה או לבת מצווה או בכלל לכל אירוע היא שתבטיח את הצלחת האירוע למשך זמן רב לאחר שיסתיים.

המעצבת רינה בהיר בדגמים חדשים ומרהיבים דגמי 2015 >>  http://www.rina-bahir-wedding.com


סגור נגן