שמלות ערב

התאמת שמלות ערב לאירועים השונים
שמלות ערב תמיד נחוצות לנו לאירוע חגיגי, כך שעלינו לדעת מה המטרה עבורה נדרשת השמלה. אירוע כמו טקס סיום בבית הספר התיכון, אינו זהה לאירוע משפחתי או השקת מוצר בחברה של הבעל. האם האירוע נוגע אלייך ישירות? או אולי את רק אחד מהאורחים המגיעים לאירוע? כל זה מצריך חשיבה בבחירת שמלות ערב. אם האירוע הוא בקיץ והוא מתקיים בחוץ או אם האירוע הוא בכלל בחוף הים או בטבע, מן הסתם לא נלבש שמלות ערב ארוכות שיסרבלו עבורנו את התנועה או יתלכלכו וייהרסו.

התאימי את השמלה גם לאופייך

לא תמיד האופנה משפיעה עלינו לטובה, ישנן אופנות של שמלות ערב שלא מדברים לכל אחת מאתנו, חוץ מזה לא כל אופנה יכולה להתאים לנו, לכן שמלות ערב קלאסיות יכולות להיות בחירה נכונה במצבים כאלה. האם את מרגישה טוב בשמלת הערב שלך? האם את טיפוס נוצץ או סולידי? יש הרבה משקל לכל מה שהזכרתי עכשיו בבחירת שמלת הערב שלך.

להרשים את הסובבים ולהרגיש בנוח..

יש לכל אחת מאתנו רצון להרשים את הסובבים שלנו, במיוחד אם מדובר באירוע עם הרבה מוזמנים, ויש כאלה שלא ראית בטח המון זמן, כי מה לעשות כולנו עובדים עד מאוחר ועסוקים עם המשפחה, זו ההזדמנות לעשות "קאם בק" בגדול. יהיו אנשים שאפילו לא יזהו אותך כשאת כל כך יפה ואלגנטית בשמלת הערב שלך. או אולי הגיסות הקנאיות שלך יתפוצצו מקנאה.. זה מה שעושה שמלת ערב במיוחד אם ידעת מה לבחור.

מתי לקנות שמלת ערב?

עונת החתונות שהיא לרוב בקיץ, שמלות הערב הופכות להיות יקרות יותר, לכן כדאי לקנות אותן לפני הקיץ. היי תמיד קשובה למכירות סוף העונה בחנויות לממכר שמלות ובגדי ערב. כל שמלת ערב חייבת להחמיא כמה שיותר. גם במגזר הדתי ישנן שמלות ערב שיכולות להתאים לאירוע באופי דתי . גם אם את מוזמנת לאירוע של משפחה דתית את חייבת ללבוש שמלת ערב שתתאים אך לא תפגע ביופי שלה. חשוב להתאים את השמלה לאירוע.


סגור נגן