איך לבחור תקליטן לחתונה

בחירת תקליטן היא תמיד בחירה לא פשוטה שיש לתת עליה את הדעת, ביחוד כאשר מדובר בבחירת תקליטן לחתונה. היום המאושר בחיי זוגות שנישאים הוא יום חשוב ובחירת המוזיקה לאירוע מסוג חתונה יכולה להיות משמעותית במיוחד. נכון שחתונות בנויות בדרך כלל מפורמט קבוע שכולל קבלת פנים, חופה, ארוחה, ריקודים ומנה אחרונה, אולם בתוך הפורמט הקבוע הזה כל תקליטן מכניס לאווירה את המוזיקה המיוחדת לו וצובע אותו באור אחר.
אופי החתונה
בבואכם לבחור תקליטן לחתונה, או בשמו העממי די ג'יי עליכם לחשוב ראשית מהו אופי החתונה שאתם מבקשים ליצור. אם חשוב לכם שהרחבה תהיה תמיד מלאה או שבזמן האוכל המוזיקה תהיה רגועה יותר עליכם לזכור זאת לקראת המפגש עם הדי ג'יי. סביר להניח שביקרתים בשתיים- שלוש או יותר חתונות השנה ובוודאי הייתה לכם התרשמות מבחירת המוזיקה.
טוב משמע אוזניים
אם שמעתם באחת החתונות תקליטן שאהבתם כדאי לקחת כרטיס ביקור ולשקול להזמינו לחתונה שלכם. אין כמו היכרות בשטח עם היכולות של התקליטן וחתונה של חברים היא דרך מצוינת לקבל רשמים על תקליטן כזה או אחר. גם אם החתונה שלכם היא בצפון והתקליטן מהמרכז אין סיבה לחשוש. ישראל היא מדינה קטנה ותקליטנים רבים ישמחו להגיע גם לאזור הצפון כדי לתקלט בחתונה. תקליטן טוב הוא כזה שיכול להרקיד את כל האורחים ולגרום גם לסבתות לרקוד על שיש למטבח, גם אם הוא עשוי אבן קיסר.

פגישה עם התקליטן

לאחר שאספתם שניים-שלושה שמות כדאי להיפגש עם הספקים ולשמוע הצעות מחיר ולדבר על הנושא החשוב ביותר- מוזיקה. רצוי להגיע עם כמה שיותר חומר מוזיקלי מועדף. שיר כניסה לחופה, שיר יציאה, סגנונות אהובים, סגנונות שנואים שלא תרצו שינוגנו בחתונה ועוד. אם יש לכם בקשות מיוחדות זה המקום להשמיען. מומלץ לבקש מהאורחים הקרובים (חברים ובני משפחה) לבחור שיר אחד שירצו שינוגן בחתונה. זה יבטיח הפתעות מעניינות ומקוריות בבחירת השירים.

אי אפשר בלי מזרחית

חשוב לזכור שהמוזיקה בחתונה צריכה להיות מוזיקה שאתם אוהבים ומתחברים אליה כך שאופי החתונה ייבנה בהתאם. ובכל זאת, אי אפשר לוותר על מוזיקה מזרחית מרקידה שתשמח גם את הדודות הכי פולניות.
עוד כמה קישורים שיכולים בהחלט לעזור לכם : הגברה ותאורה  לאירועים  |  

 


סגור נגן