חליפות חתן

חליפות חתן החלקים שמרכיבים את השלם
בעשור האחרון, הפך ענף החתונות מורכב הרבה יותר והאפשרויות הפכו בלתי מוגבלות- גן, אולם או על שפת הים. שמלת כלה אחת,, שתיים או אולי שלוש. אומן, נגנים או די ג'יי, או אולי שלושתם במקביל. כך גם קרה לאופנת הגברים בכלל וחליפות החתן בפרט. בעבר, חליפות חתן היו פשוטות והבחירה הייתה ברורה. חולצה לבנה, ז'קט שחור ומכנסיים שחורים תואמים, נעליים שחורות ועניבה או עניבת פרפר תואמת. השמים הם הגבול. אז איך מגיעים לתוצאה הטובה ביותר ביום החתונה, בלי לחרוג מהתקציב ועדיין להרגיש נוח.

חליפות חתן- הז'קט.

לכאורה הוא פריט הלבוש המיותר מכולם. אחרי החופה (או למרחיקי לכת- אחרי ריקוד הסלואו) , החתן מוריד את הז'קט מטעמי חום ונוחות. אך הז'קט הוא פריט חובה. הוא מצטלם טוב במהלך היום ונותן לחתן מראה מרשים ואלגנטי בכניסה לחופה. הז'קט חייב להתאים לגוף כמו כפפה ליד- אם הוא יהיה גדול מידי או קטן מידי הוא עלול להשמין את החתן ולתת לו מראה לא מחמיא בתמונות. הדרך הטובה ביותר לבדוק התאמה היא לכפתר את הז'קט ולהרים את הידיים למעלה. אם הוא צמוד באזור הבטן, המידה קטנה מידי. אם לא נוח לך להרים ידיים, זה צריך להדליק נורה אדומה, שהרי זה עלול להקשות מאוד על תנועה ברחבת הריקודים.

חליפות חתן- מכנסיים ונעליים

כשהז'קט ירד במהלך הערב, הפוקוס יהיה על נקודת החיבור בין המכנסיים לחולצה ולכן כדאי שהמכנסיים ישבו טוב על הגוף. הנעליים חייבות להיות נוחות ולכן מומלץ לנעול אותן מספר ימים לפני החתונה כדי להתרגל להליכה בהן ולעצב את העור למידות הרגל.
חליפה כהה מרזה ויוצרת מראה גבוה יותר. חליפה לבנה מתאימה יותר לגברים רזים וגבוהים. חשוב גם לשקול את עניין הניגודיות בצבעים- כלה בשמלה לבנה בוהקת וחתן בחליפה כהה יבלטו וידגישו אחד את היתרונות של השני. אפשר ואף מומלץ שיהיה משהו משותף בלבוש של בני הזוג- עניבה לבנה בבד דומה לבד שמלת הכלה או חפתים שנראים כמו התכשיט שלובשת הכלה.

חליפות חתן

 חליפות חתן דורון אשכנזי

  www.rina-bahir-wedding.com שמלות כלה


סגור נגן