אולם אירועים לבת מצווה

 
אם עד עכשיו נהגו לחגוג רק אירועי בר מצווה, בעוד אירוע בת מצווה זכה להתייחסות לא משמעותית, הרי שכיום יותר ויותר הורים מגיעים להחלטה שגם לנערה המתבגרת והיקרה שלהם מגיע אירוע מיוחד שיציין את כניסתה לגיל המצוות ואת הפיכתה מילדה לנערה מתבגרת.
זאת ועוד, הילדים של היום הופכים אט אט לנערים ונערות דעתניים במיוחד ומאחר והם עומדים על שלהם רצוי לכבדם אם הם מאוד רוצים לחגוג ובגדול כמו יתר חבריהם. גם הנערה רוצה להרגיש נסיכה לערב אחד ממש כמו שהנער מרגיש חתן השמחה וכל המבטים נישאים אליו. בר מצווה ובת מצווה נחשבים לאירועים חברתיים יותר מאשר אירועים משפחתיים כמו חתונה, ברית מילה ועוד.

מה חשוב לדעת על אולם אירועים לבת מצווה

  . הצורך להרגיש במרכז העניינים ולחגוג בגדול הוא נחלתם של רוב בני הנוער בגיל זה.
  . מסיבת בת מצווה לא חייבת להיות גדולה ויוקרתית כמו אירועי בר המצווה הנערכים בימינו.
  . לעתים, מחשבה יצירתית יכולה להפיק אירוע ייחודי, יוקרתי וכמובן לא יקר שכן זהו חששם של הורים רבים.
  . רבים מאירועי בת מתווה נערכים בימינו במועדון המיוחד לחוגגים בגילאים הצעירים.
במסיבות אלו כלולות כל האטרקציות אשר יוצרות עניין בגילאים אלו ואשר הופכות את האירוע למיוחד. למועדון, בניגוד לאולמות אירועים בהם נערכת בת מצווה או בר מצווה, מוזמנים רק החברים הטובים של בעל השמחה.
בדרך כלל אופן האירוע ייקבע על פי בקשתה של כלת השמחה ולא נדירים המקרים בהם נערכת גם חגיגת בת מצווה גדולה לבני המשפחה והחברים, מושקעת ורבת משתתפים באולם אירועים או בן אירועים.
זהו כמובן שיקול של ההורים שמתבסס בעיקר גם על מסגרת תקציבית.
כך או כך, אין ספק כי כיום יותר ויותר נערכות חגיגות בת מצווה שמהוות סיבה נוספת למסיבה ומאפשרות לחגוג בגדול ולהתאחד עם בני המשחה סביב בתכם הקטנה שנכנסת בצעדי ענק לעולמם של הגדולים.
ניתן לערוך אירוע בת מצווה בכל תקציב אשר מותאם לכל כיס ועדיין ליהנות מאירוע מיוחד שייזכר לטובה לאורך כל חייה של הנערה המתבגרת.

סגור נגן