ריהוט משרדי קלאסי למשרדי תקליטנים

עד לפני כמה עשורים, ריהוט משרדי קלאסי היה האופציה הכמעט בלעדית בשוק, אך אט אט, עם התפתחות הסגנון המודרני בריהוט כמו בכל תחום אחר, רהיטים למשרד זכו לעיצובים רעננים וחדשניים משלהם, כולל שימוש נרחב יותר בחומרים סינתטיים לשם ייצורם. ריהוט משרדי מודרני משרה אווירה קלילה וחדשנית, וזה דבר נפלא לכשעצמו אבל תלוי איזה אופי היינו מעוניינים לשוות למשרד ומה היינו רוצים שישדר לאדם זר שנכנס מבחוץ ומבקש מאתנו שירות.

מה הופך ריהוט משרדי קלאסי לכזה?

בהגדרה, ריהוט משרדי קלאסי הוא ריהוט משרדי שנהגו פעם לרהט בו משרדים. רהיטים למשרד מעץ מלא וכבד משולב בעור, וכך גם הכיסאות שיועדו לשימוש המנהלים, צוות העובדים והלקוחות. גם חלון הראווה שלהמשרד -דלפק קבלה קלאסי - בנוי מעץ מלא מקבל את פני הבאים, ובכל המשרד שולטים צבעי העץ והעור הכהים וריחם ממלא את החלל. ריהוט כזה משדר שמרנות, סמכות, איכות ויוקרה, ואין ספק שגורם ללקוח חדש לחוש בטחון ואמון כלפי נותני השירות במשרד, בין אם הם עורכי דין, רופאים בכירים רואי חשבון ועוד.

הגרסה המודרנית של רהיטים למשרד בסגנון קלאסי

המראה הקלאסי של ריהוט עץ כבד בשילוב עור ובצבעים כהים, יכול להתקבל גם משימוש בחומרים דמויי עץ או עור. קווים נקיים בעיצוב, שימוש בצבעים כהים וחיקוי לסגנון הריהוט המיושן בהחלט מספקים את הסחורה. ישנם בעלי עסקים שמצליחים בעזרת טעמם האישי או בעזרת מעצב מקצועי, לבצע שילוב מרתק של מודרני וקלאסי, וכך קורה למשל, שבמשרד מרוהט בסגנון קלאסי, יקבל את פני הבאים דלפק קבלה קלאסי אך בשילוב זכוכית שמקנה מעט אווריריות למראה הכללי.

ריהוט קלאסי במיטבו

הוא פשוט ריהוט עתיק. בין אם הוא מקורי או חיקוי, הוא בנוי מהחומרים האותנטיים (כאמור – עץ ועור), ומשמש לריהוט משרד המנהל, חדר המתנה, דלפק קבלה, וכולל אביזרים נלווים בסגנון עתיק כגון- פמוטים עתיקים, מסגרות עתיקות לתמונות ועוד. ניתן לרהט את כל המשרד בריהוט עתיק או רק לשלב פרטים אחדים עם ריהוט מודרני. שאלה של טעם!!!
 
 
 
 

סגור נגן