ריהוט משרדי מודרני

משרד שמעוצב בצורה מודרנית משדר חדשנות, עולם צעיר, יצירתיות, ונינוחות לעומת המשרד הקלאסי המרוהט בריהוט כבד מעץ ועור, הצבעים השליטים כהים, ומשדר רצינות חמורת סבר. בעבר הרחוק ישבו במשרדים כאלה עורכי דין, רואי חשבון, רופאים וכדומה, כאשר בעצם שאר בעלי המקצוע לא בדיוק ישבו במשרדים. כיום, מגוון המקצועות התרחב לאין שיעור, ונולדו מקצועות חדשים רבים בתחומים כמו פרסום, תווך, מכירות, היי טק, מולטימדיה וכו', שכולם מאופיינים ביצירתיות וכח עבודה צעיר.

מה מאפיין ריהוט משרדי מודרני?

רהיטים למשרד מודרני מתאפיינים בעיצובים פחות קונבנציונאליים, הם בנויים מחומרים כמו מתכת, פלסטיק וזכוכית, והם גם צבעוניים יותר. גם כאשר ריהוט משרדי מודרני מעוצב בסגנון טיפה שמרני, תמיד ניתן לרכך את התדמית הכבדה עם אביזרים צבעוניים וקלילים כמו עציצים, צעצועים משרדיים, תמונות ועוד. מתכת וזכוכית נותנים מימד אוורירי למקום ואף יוצרים אשליה של מרחב גדול יותר מכפי שהוא באמת. פרטי הריהוט והאביזרים הנלווים העשויים מפלסטיק מעניקים את הצבעוניות (במידה) והרכות.

כיצד משפיע עיצוב מודרני של משרד על עובדיו?

אין ספק שהאווירה הדינאמית והמראה הרענן של המשרד, במיוחד אם הכיסאות והשולחנות נוחים ואיכותיים, יוצרים סביבת עבודה חיובית שמשפיעה לטובה על העובדים ומוציאה מהם תפוקה טובה הרבה יותר. עובדים שנעים להם להגיע ליום עבודה במשרד נעים אסתטי ונוח, ושכל צרכיהם במהלך היום מתמלאים כמו למשל– פינת קפה נעימה שניתן להסב בה על מושבים נוחים וקצת להתרענן מהלחץ בעבודה, יעשו הכל כדי שהעסק יעבוד היטב ושהמנהל יהיה מרוצה.

דלפק קבלה מודרני

אם רהיטים למשרד קובעים את האווירה שבו ומסייעים ב"גיוס" לקוחות, דלפק קבלה– על אחת כמה וכמה. דלפק קבלה מודרני אינו רק משטח עץ משעמם עליו מניח הלקוח את מרפקיו ומשוחח עם המזכירה. לדלפק המודרני יש אמירה !!! הוא משדר יוקרה, מעמד ואיכות מחד, ובמקביל גם נועם ואסתטיקה נעימים לעין, וכל הקומפלקס הזה ביחד יוצר הזמנה ידידותית להיכנס. וכאשר מעבר לדלפק יושבת מזכירה נעימה, מוקפת רהיטים למשרד נוחים, נעימים למראה ובאיכות גבוהה, הדלפק עשה את שלו!!!
חנות רהיטים מהמובילות בתחום לרהיטים בעיצוב אישי "ארנה מעצבים"
הכנסו לאתר של ארנה מעצבים: http://www.meatzvim.biz/
 
 
 
 
 
 

סגור נגן