תקליטן בחירה משמעותית באירוע

אחת הדמויות המשמעותיות בכל אירוע שתעשו היא דמותו של התקליטן. בכוחו "להרים" ערב, ועם תפקוד רע שלו - יכול ערב ליפול לגמרי. לכן, כאשר אתם מתכננים אירוע באשר הוא: ברית מילה, זבד הבת, בר / בת מצווה, אירוסין, חינה, חתונה, יום הולדת עגול ומה לא – אל תתפשרו על תקליטן, חפשו את הטוב ביותר עבורכם. ואנחנו מדגישים: עבורכם.

בחירת תקליטן מתאים

השוק מוצף בעשרות רבות של בעלי מקצוע בתחום זה של תקליטנות. לפני שפונים לבחור באחד לאירוע הפרטי שלכם, חשוב לעשות שלושה דברים:
1.       לבקש המלצות מחברים שנהנו מתקליטן איכותי.
2.       לראות את התקליטן בפעולה.
3.       לדבר איתו –ולהרגיש אם אתם משדרים על אותו גל, ונוצרה ביניכם כימיה. אם לא נוצרה – לכו הלאה, הוא יתאים למישהו אחר, ואתם תמצאו תקליטן אחר.
בשיחה מקדימה חשוב לעשות תאום ציפיות מעמיק עם התקליטן, לבדוק שהוא פתוח להשמיע באירוע את המוזיקה שאתם רוצים בה, ולא את המוזיקה החביבה עליו. האירוע הוא שלכם ולא שלו, ועליו לעזור לכם לבחור את המוזיקה שמתאימה לטעם שלכם, לסוג הקהל שיגיע לאירוע שלכם ולבני המשפחה שלכם.

תקליטנות– מקצוע מורכב

תקליטן טוב ואיכותי הוא איש שהמקצוע שלו מורכב ביותר, עליו לדעת להפעיל מספר תוכנות של מחשב, כאילו היה בוגר לימודי עיצוב גרפי. עליו להיות בעל מלאי גדול ביותר של מוזיקה בסגנונות שונים. למרות שהמוזיקה הים-תיכונית מאוד פופולארית היום בישראל, לפעמים צריכים לחלק את ערב האירוע, ולהשמיע מוזיקה שונה בזמנים שונים, כך שגם המבוגרים יותר, וגם הצעירים, ימצאו מוזיקה שיוכלו לרקוד לצליליה.
אולמות וגני אירועים גדולים ואיכותיים ברחבי הארץ עברו בשנים האחרונות שיפוץ ושידרוג ויש בהם מערכות קול ותאורה משוכללות ביותר, אליהן יכול התקליטן להתחבר ולהפעיל אותן, בכדי להוסיף אפקטים של צליל ואור לתוך האירוע, כולל מסכי ענק עם מערכות הקרנה קבועות, שמאפשרות הקרנה של קליפים, קריוקי, תמונות של החוגגים, או תמונות שצולמו קודם האירוע במסגרת "בוק" בת מצווה או צילומי חתן-כלה.
 
 

סגור נגן